Сьогодні ми маємо у власності приміщення, 28 млн грн. на рахунку: Голова ради адвокатів Київської області Петро Бойко

Голова ради адвокатів Київської області Петро Бойко повідомив про те, як будувалось адвокатське самоврядування в регіоні та якими здобутками можна пишатись.

Про це він зазначив в інтерв’ю Закон і Бізнес.

“Я дійсно стояв біля джерел цієї ради, ми її створювали з нуля. Коли мене обрали головою ради, не було ні приміщення, ні грошей, не було навіть самого статуту. Були лише члени ради”, сказав Петро Бойко.

Голова ради адвокатів Київської області повідомив, що в 2012 році, коли було засновано Національну асоціацію адвокатів, вони не знали як будувати регіональну адвокатуру і робили це “з нуля”.

“Наша рада була започаткована разом з ідеями, про реалізацію яких на практиці ми ще нічого не знали. На заході це було звичною формою, а для нас це було вперше. І тому ми з нуля формували і структуру, і певні морально-етичні стандарти, і власні завдання.

Відтоді, коли ми не мали нічого і дотепер все кардинально змінилось. Сьогодні ми маємо у власності приміщення, 28 млн грн. на рахунку. Ми успішна організація, яка міцно стоїть на ногах. Ми можемо виконати будь-які завдання, якщо вони постануть перед нами та адвокатурою, якщо це стосуватиметься будь-якого адвоката”, повідомив Петро Бойко.