Спіймай Чауса якщо зможеш або як детективи НАБУ за Службою безпеки України по місту ганялись: відео

Чауса затримали в одному із сіл на Вінниччині після дзвінка одного з місцевих мешканців.Правоохоронцям Чаус нібито підтвердив свою особистість та повідомив, що був викрадений невідомими.

НАБУ ідентифікувало автомобілі, якими працівники СБУ перевозили розшукуваного суддю Чауса, однак на законні вимоги детективів зупинитись та передати їм підозрюваного співробітники Служби безпеки не реагували, після чого незаконно доставили його на вул. Володимирську, 33.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

Після цього у НАБУ повідомили, що правоохоронці, які затримали Чауса, на зв’язок із детективами не виходили. У НАБУ закликали передати підозрюваного, якого розшукують детективи, уповноваженим представникам бюро.

У відомстві наголошують, що відповідно до ч.1 ст. 210 КПК України уповноважена службова особа зобов’язана доставити затриманого до найближчого підрозділу органу досудового розслідування. Правоохоронці мають дотримуватися закону і передати підозрюваного, який розшукується детективами, уповноваженим представникам Національного бюро.