Сталася несподівана і важко пояснювана пригода: ВАКС

Про це повідомляє прес-служба Вищого антикорупційного суду у своєму Facebook.

Приблизно по обіді, після 14:00 працівники служби судової охорони виявили літаючий пристрій (коптер) над судом. Вони обстежили прилеглу територію та виявили чоловіка із пультом у руках, який управляв цим коптером. Він здійснював це через дорогу від суду, поруч із пам’ятником Пушкіну.

Молодик пред’явив працівникам служби документи режисера одного із національних телеканалів. Він зазначив, що має редакційне замовлення, зйомка нібито потрібна для цього. Однак строк дії вказаного посвідчення сплив ще влітку минулого року. А результати звернення представника Вищого антикорсуду до телеканалу були невтішними: чоловік із таким іменем наразі не є його працівником.

ВАКС не знає, хто і навіщо вчиняє такі дії. ВАКС також не хоче надавати їм бодай якоїсь оцінки, однак впевнені: за утаємниченим слідкуванням не можуть стояти доброзичливі та конструктивні люди. ВАКС має надію, що особи, які стоять за несанкціонованими зйомками, усвідомлюють не лише моральну, але й правову відповідальність, яку можуть мати їх вчинки.