Тільки в минулому році на розгляд ВРУ внесено 44 законопроєкти щодо реформування сфери судоустрою і статусу суддів: член ВРП Маловацький

Відбулась консультативна онлайн зустріч, присвячена обговоренню подальшої співпраці та можливих наступних проєктів Канади в секторі правосуддя.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Олексій Маловацький наголосив на потребі системного та комплексного підходу до судової реформи. За його словами, судова влада не може витримати постійних стресових змін, які відбуваються з року в рік. Тільки в минулому році на розгляд Верховної Ради України внесено 44 законопроєкти щодо реформування сфери судоустрою і статусу суддів. «Кожна наступна непослідовна, непродумана, зумовлена політичною кон’юнктурою законодавча зміна призводить до того, що суди втрачають можливість якісно здійснювати судочинство», – підкреслив заступник Голови ВРП.

«Як не прикро визнавати, але в українських правових реаліях наразі судова статистика і судове адміністрування знаходиться на низькому рівні – немає чіткого визначення кількості суддів та не врегульовано питання навантаження суддів, а від цього залежить фінансування сфери правосуддя», – сказав Олексій Маловацький.