Центр “Адвокат дитини” Вищої школи адвокатури спільно з Комітетом з сімейного права НААУ організовує круглий стіл на тему: “Не тільки школа: критичні проблеми протидії булінгу в Україні”

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури НААУ спільно з Комітетом з сімейного права НААУ організовує круглий стіл на тему: «Не тільки школа: критичні проблеми протидії булінгу в Україні».

Дата та час заходу: 26 квітня 2021 року, 15.00 – 18.00. Місце проведення: онлайн платформа ZООM.

Модератор: Лариса Гретченко, Заступник Голови Комітету з сімейного права НААУ, Керівник Центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури НААУ.

Захід приурочено до Міжнародного дня протидії булінгу, який щорічно відзначається 4 травня, з планованими до обговорення питаннями:

  • Булінг за участі повнолітніх: проблеми відповідальності учасників освітнього процесу у закладах вищої освіти.
  • Репетиторство: освітня послуга чи приватна домовленість, як реагувати в разі виявленого цькування?
  • Мобінг: реалії та перспективи захисту неповнолітніх від насильства у трудовому колективі.
  • Дозвілля дитини: як ефективно протистояти насильству у таборі відпочинку, спортивних секціях, гуртках, інших осередках дитячого розвитку та оздоровлення?

У тематичній дискусії візьмуть участь адвокати, фахівці органів прокуратури, поліції, юстиції, судової гілки влади, органів, служб та спеціальних установ у справах дітей, провідні експерти громадських правозахисних організацій та інші зацікавлені особи.

З попередньою програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

Участь у заході безкоштовна. Обов’язкова реєстрація

Контактна особа: Аліна Черемис

Контактна інформація: a.cheremys@unba.org.ua