Тимошенко саме через електронну петицію ініціює денонсування Стамбульської Конвенції

Денонсувати прийнятий Верховною Радою України Закон про ратифікацію Стамбульської Конвенції #0157 від 18.06.2022 р., яка запроваджує в Україні ідеологію гендера.

Про це йдеться в тексті петиції, розміщеної на сайті Офісу Президента України, яка вже набрали більше необхідних 25 тисяч голосів.

Ми, громадяни України, що нижче підписалися, закликаємо Президента України ініціювати денонсацію Стамбульської Конвенції з наступних причин.

Закон, у тій формі, як він проголосований, не відповідає українським національним інтересам, традиційним українським цінностям та створює загрозу національній безпеці України, поглиблює суспільну напругу в державі.

Оскільки:

п. 3 С т а т т і 4 в основоположних правах, рівності і недискримінації серед інших ознак, виокремлює окрім поняття «стать» (жінка/чоловік), ще й поняття «гендер», «сексуальні орієнтації», «гендерні ідентичності», що призведе до руйнації інституту сім‘ї в Україні.

С т а т т я 14
Запроваджує ОБОВ‘ЯЗКОВІСТЬ введення на всіх рівнях дошкільної, середньої загальної, вищої освіти, у неформальних навчальних структурах, а також у спортивних, культурно-дозвіллєвих структурах і в засобах масової інформації навчального матеріалу з питань нестереотипних гендерних ролей, сексуальної орієнтації, можливості зміни дитиною статі – без отримання ЗГОДИ БАТЬКІВ, що є грубим порушенням
– статті 151 Сімейного кодексу України (права батьків на виховання дитини);
– стаття 6, 52, 55 Закону України «Про освіту»;
– стаття 9, 12, 20 Закону України «Про охорону дитинства» та може призвести до психологічних та психічних розладів здоров‘я наших дітей.

Наголошуємо, що національне законодавство повністю забезпечує захист жертв домашнього насилля, а прийняті Верховною Радою України закони:

– «Про запобігання та протидію домашньому насильству»;
– «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами»;
– «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі»;
– «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»;
– «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні»
є більш досконалими, ніж положення Стамбульської Конвенції!

Підтримка та збереження родини має залишитись одним із ключових напрямів діяльності держави.