У 2021 році головний юрист Apple заробила 27 мільйонів доларів

Загальна компенсація оплати праці генерального юрисконсульта Apple Inc Кейт Адамс знову зросла в 2021 фінансовому році, досягнувши майже 27 мільйонів доларів.

Про це пише REUTERS.

Відповідно до щорічного звіту технологічного гіганта до Комісії з цінних паперів і бірж США, пакет виплат Адамс в розмірі 26,97 млн ​​доларів зріс майже на 3% порівняно з 26,25 млн доларів минулого року.

Основна частина цієї суми була отримана від акцій на суму майже 22 мільйони доларів. Минулого року вона також заробила 5 мільйонів доларів готівкою, включаючи базову зарплату в 1 мільйон доларів, як вказано у звіті.

Загальне підвищення зарплати Адамс відповідало зростанню зарплат інших керівників Apple, але було набагато нижчим за генерального директора Тіма Кука, який минулого року отримав 98,7 мільйонів доларів. Заробітна плата Кука майже в сім разів більше, ніж він заробив у 2020 році, і в 1447 разів більше, ніж середньостатистичного працівника компанії, повідомляє Apple.

Протягом останніх двох років виробник iPhone користується високим попитом на його продукти та послуги, оскільки споживачі, які працюють вдома, витрачають гроші на оновлення. Дохід Apple зріс більш ніж на 30% до 365,82 мільярда доларів у 2021 фінансовому році, підвищивши вартість акцій до 3 трильйони доларів ринкової капіталізації цього року.

Адамс, яка замінила Брюса Сьюелла на посаді генерального юрисконсульта Apple наприкінці 2017 року, курує всі юридичні питання, включаючи: корпоративне управління, інтелектуальну власність, судові спори, дотримання вимог, глобальну безпеку та конфіденційність.

Перед тим, як приєднатися до Apple, вона 14 років працювала в Honeywell International Inc – іншій технологічній компанії, і десять років в юридичній фірмі Sidley Austin, де була партнером.