У апараті Верховного Суду кадрові зміни: призначено керівника апарату та першого заступника

Керівником апарату Верховного Суду призначено Віктора Капустинського, який раніше очолював секретаріат Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду.

Про це повідомляє Судова влада.

Віктор Капустинський має досвід судового адміністрування. Він очолював апарати судів касаційної інстанції, працював заступником Голови Державної судової адміністрації України. Новопризначений керівник апарату займається науковою діяльністю і є автором публікацій у сфері судоустрою та судової влади, кандидатом юридичних наук і заслуженим юристом України.

Першим заступником керівника апарату Верховного Суду призначено Расіма Бабанли, який до цього очолював департамент аналітичної та правової роботи ВС. Він є доктором юридичних наук і з 2013 року обіймає керівні посади в судах касаційної інстанції. Расім Бабанли залишатиметься відповідальним за напрям аналітичного забезпечення Верховного Суду, в межах якого продовжуватиме взаємодіяти з іншими органами влади, установами Ради Європи, міжнародними проєктами співпраці й представляти Верховний Суд у створеній ЄСПЛ Мережі вищих судів та аналогічній мережі, створеній Судом ЄС.