У Баглійському районному суді міста Дніпродзержинська зупинено розгляд кримінальних справ через недофінансування

З лютого 2021 року у Баглійському районному суді міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області виникла критична ситуація з відсутністю теплопостачання. У зв’язку з низькою температурою у приміщенні суду і не завершені ремонтні роботи, припинено конвоювання та тримання в суді обвинувачених до усунення недоліків із централізованим опаленням.

Повідомляє Судова влада України

Наразі доставлення обвинувачених батальйоном конвойної служби здійснюється тільки для продовження строку тримання під вартою. У судові засідання з розгляду кримінальних проваджень обвинувачених не доставляють.


Як зазначає Баглійський районний суд міста Дніпродзержинська, кількість обвинувачених, які перебувають під вартою та рахуються за районним судом, становить 78 осіб.


Станом на 12 квітня 2021 року у Баглійському районному суді міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області фактично працюють 5 суддів, штатним розписом передбачено 9 посад суддів.


За даними ДСА України, протягом 2020 року у провадженні суду перебувало 5878 справ і матеріалів, з яких 4856 надійшло у звітному періоді. Середнє навантаження одного судді – 971 справа на рік.