У розгляді справи щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої ст. 13 та 14 Конституції України оголошено перерву: земельна реформа не розглядалась

Сьогодні, 5 листопада, на закритій частині пленарного засідання Конституційний Суд України розглядав справу за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої статті 13, частини першої статті 14 Конституції України. У розгляді справи оголошено перерву у зв’язку з відсутністю кворуму.

Про це інформує прес-служба КСУ.

Водночас звертаємо увагу, що сьогодні розглядалась лише справа про тлумачення окремих положень Конституції України, а не питання земельної реформи.

Розгляд справи щодо конституційності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» Конституційним Судом відкладено.

Про дату та час розгляду вищевказаних справ буде повідомлено на офіційному вебсайті КСУ.

За інформацією кореспондента УНІАН, якому повідомило джерело в КСУ, троє суддів КСУ не з’явились на засідання, аби зірвати розгляд справи щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої статті 13, частини першої статті 14 Конституції.

“Судді Василь Лемак, Віктор Колесник та Олег Первомайський сьогодні брали участь у розгляді справ на ранковому засіданні. Потім під час перерви до КСУ завітав Федір Веніславський, і після цього візиту на продовження засідання суду з розгляду справи, де головує суддя Сергій Сас, ці троє суддів вже не з’явилися з метою зірвати розгляд цієї справи”, – повідомив співрозмовник УНІАН.