У ВС добре усвідомлюють значення процесу виконання судових рішень, від якого залежить авторитет держави та суду: суддя Кравченко

Делегація Верховного Суду відвідала з робочим візитом Раду Європи. До складу делегації увійшли Голова Верховного Суду Всеволод Князєв, голова Касаційного кримінального суду у складі ВС Станіслав Кравченко, голова Етичної ради, суддя ККС ВС Лев Кишакевич, суддя Великої Палати Верховного Суду Тетяна Анцупова, керівник департаменту аналітичної та правової роботи ВС Расім Бабанли і начальник відділу міжнародно-правової взаємодії ВС Ліна Губар.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Станіслав Кравченко наголосив, що у Верховному Суді добре усвідомлюють значення процесу виконання судових рішень, від якого залежить авторитет держави та суду.

Детальніше він зосередився на проблематиці укладання угод про визнання винуватості, оскарження в касаційній інстанції рішень слідчих суддів і неможливості перегляду довічного ув’язнення. Також розповів про механізми забезпечення єдності судової практики, які використовує ККС ВС.

Голова ККС ВС серед іншого зазначив, що тривалість розгляду справ зумовлюється недостатньою кількістю суддів – у декількох районних судах України припинено здійснення правосуддя саме через це.