Українська адвокатура привітала адвокатів Естонської Республіки з професійним святом

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій провів онлайн-зустріч з керівниками Національної асоціації адвокатів Естонії.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

14 червня особливий день, в який відзначається заснування професійної організації адвокатури Естонської Республіки. Також в цю дату в Естонії згадують жертв депортації естонського народу 1941-1945 років, яка здійснювалась Радянським Союзом.

«Під час виступу я передав вітання адвокатам Естонії від Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової та привітав колег зі святом, а також зауважив, як для обох наших народів важливо пам’ятати сумні сторінки історії», – прокоментував Валентин Гвоздій підсумки діалогу.

В ході зустрічі Валентин Гвоздій детально розповів про діяльність НААУ під час дії воєнного стану, зокрема щодо захисту професійних та соціальних прав адвокатів. В цьому контексті заступник Голови НААУ, РАУ висловив вдячність естонській адвокатурі за надану благодійну допомогу та послідовну підтримку України на міжнародній арені.

Предметом розмови також стала співпраця професійних організацій у сфері діджиталізації адвокатських послуг та функцій адвокатського самоврядування.

«Враховуючи успішний досвід Естонії у запровадженні електронних послуг для громадян, ми домовились про взаємодію у створенні цифрових проектів НААУ, насамперед, Match-порталу, над яким ми спільно працюємо з Lexis Nexis», – повідомив Валентин Гвоздій.