В Конституційному Суді України нова суддя: Ольга Совгиря склала присягу

27 липня 2022 року Постановою Верховної Ради України № 2442-ІХ на посаду судді Конституційного Суду України було призначено Ольгу Совгирю. Згідно зі статтею 148 Конституції України, статтями 17, 33, 39 Закону України „Про Конституційний Суд України“, а також відповідно до §2 Регламенту Конституційного Суду України було скликано спеціальне пленарне засідання для проведення урочистої церемонії складання присяги новопризначеною суддею Конституційного Суду України на 2 серпня.

Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Ольга Совгиря на урочистому засіданні зачитала текст присяги судді Конституційного Суду України та засвідчила його своїм підписом. Керівник Секретаріату Суду Віктор Бесчастний вручив Ользі Совгирі мантію судді та нагрудний знак судді Конституційного Суду України.

Урочиста церемонія відбулася за участі Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука. Голова парламенту в своєму вітальному слові привітав Ольгу Совгирю з набуттям повноважень судді Конституційного Суду України та висловив упевненість, що Конституційний Суд України завжди стоятиме на охороні Конституції України.  

У спеціальному пленарному засіданні КСУ також взяли участь постійний представник Президента України у Конституційному Суді України Федір Веніславський, Голова Асоціації суддів КСУ Іван Домбровський, голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України Михайло Смакович, працівники Секретаріату Суду та представники засобів масової інформації.