В нас є четверо суддів, у яких вилучено кошти. Ми їх допитуємо: очільник САП Олександр Клименко

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проінформував як рухається справа щодо чотирьох суддів Великої Палати Верховного Суду, у яких були вилучені кошти, пов’язані з так званою справою Голови ВС Всеволода Князєва.

Про це він повідомив в інтерв’ю ZN.UA.

“Самого факту вилучення мічених коштів недостатньо, щоб повідомити про підозру. Адже у слідства мусять бути й інші докази причетності особи до вчинення того чи того кримінального правопорушення. Стандарт доказування ВАКС є найвищим, і ми маємо йому відповідати, якщо хочемо зібрати належні й допустимі докази та перемогти. На сьогодні ці докази збирають, усі можливі способи їх зібрати досі не вичерпані”, – зазначив Клименко.

Також він повідомив, що наразі чотирьох суддів Великої Палати Верховного Суду, у яких були вилучені кошти, допитують.

“За різними епізодами — різні терміни слідства, але часу маємо достатньо. Ми виходимо на фінішну пряму в справах, де за цим конкретним фактом повідомлено про підозру двом особам. А щодо причетності інших осіб до цього злочину справу розслідуватимуть далі. В нас є четверо суддів, у яких вилучено кошти. Ми їх допитуємо. Тобто час для збирання доказів іще є. Певні способи збирання доказів ми також отримали”, – зазначив Голова САП Олександр Клименко.