В ОАСК оскаржують утворення нового державного органу – Державну інспекцію архітектури та містобудування України

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Кабінету Міністрів України щодо оскарження постанови №1340 від 23 грудня 2020 року. Відповідно до її положень, Урядом ліквідовано Державну інспекцію містобудування та Державну сервісну службу містобудування, а замість них утворено Державну інспекцію архітектури та містобудування України як центральний орган виконавчої влади. Оскаржуваною постановою також утворено відповідні комісії з ліквідації, затверджено голів цих комісій, визначено адресу розташування новоутвореного органу тощо.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

На думку позивача, оскаржувана постанова прийнята з порушенням вимог регламенту Кабінету Міністрів України, норм законів «Про Кабінет Міністрів України» та «Про центральні органи виконавчої влади».

Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання у справі на 10 лютого 2021 року.

Нагадаємо, що в провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва  перебуває справа про оскарження ліквідації Урядом Державної архітектурно-будівельної інспекції у березні 2020 року