ВАКС лише завтра обере запобіжний захід Кузьміних, бо сьогодні він забув паспорт: прокурори просять заставу у 49 тис. грн.

Працівники Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили Сергія Кузьміних на одержанні хабаря у 558 тисяч гривень.

Вищий антикорупційний суд сьогодні мав обирати запобіжний захід підозрюваному у хабарництві народному депутату від “Слуги народу” Сергію Кузьміних, однак не зміг цього зробити, оскільки підозрюваний не мав при собі паспорту.

І хоч у судовому залі присутні були прокурор САП Корзун, депутат Кузьміних і його адвокат Криворучко, суддя переніс судове засідання на завтра.

В свою чергу, прокурор САП Віталій Корзун повідомив, що розмір застави складає лише 49 тис. 600 грн., оскільки він визначається у відповідності до тяжкості злочину.

“Закон зобов’язує визначати альтернативний розмір застави, тому він визначений в нашому клопотанні в розмірі 49600 гривень, і він визначається виходячи з тяжкості покарання”, повідомив прокурор.