Валерія Рудольфівна Коломієць називає свого керівника – Денисом – і оцінює його сидіння на столі як “нормально”

Валерія Рудольфівна Коломієць, заступник міністра юстиції України з питань євроінтеграції дала інтерв’ю ресурсу Лойєр, в якому 8 разів назвала міністра юстиції України Дениса Малюську – Денисом, а також дала оцінку його поведінці, що на її думку, дало їй право діяти, як вона звикла, бути на її думку “нестандартною” та продовжувати бути “розгільдяйкою” на міністерській посаді.

Інтерв’ю для ресурсу Лойєр.

“Коли мене призначили заступником Міністра, і мені ж треба було якось про це написати. А я до того завжди писала і говорила тільки те, що я хотіла.

І, я дійсно кілька днів не знала, як мені про це написати, тому що я не можу от з такої розгільдяйки і вільної у висловлюваннях людини, раптом перейти на пост: «Сьогодні мене було призначено розпорядженням Кабміну». Ну тобто очевидно, воно не вкладалось нікуди.

А потім я побачила, як мій шеф опублікував пост, де він сидів на столі. І я подумала: а, ну все нормально.

Але насправді, самоцензура за ці три роки мене нормально так підбила. Тобто вона є об’єктивно. Вона мене дуже сильно вбиває. Я зараз прямо дуже сильно її пропрацьовую, тому що, якщо Ви слідкуєте за моїми соцмережами, очевидно, що зараз я ними майже не користуюсь.

Саме через цю самоцензуру, і розумію, що мені треба якось знов починати це робити, але починати вже не спираючись на те, що я собі думаю: о Боже, а хто що подумає, я ж заступник міністра! Але це вже трошки інша історія.

Але, в принципі, я ніколи не отримувала ні в коментарях від знайомих людей, не від колег якихось претензій на цю тему. Досить часто мені казали якраз отак: Ти, власне, нестандартна. Але, насправді, це ж класно, об’єктивно кажучи. Плюс, це не впливає на мою професійність, чи наприклад, я впевнена, на відгуки колег про мою професійність. Тобто з цим немає проблем, і тому, в принципі, я можу собі дозволити бути нестандартною”, повідомила міністерка Коломієць.