Венедіктова запрошує до прокурорських рядів

Триває активна підготовка до оголошення добору на вакантні посади прокурорів в нових окружних прокуратурах, які розпочали роботу з 15 березня. В першій хвилі ми плануємо заповнити 454 вакансії.

Про це повідомляє Ірина Венедіктова, Генеральна прокурорка у Facebook.

“Дала доручення структурним підрозділам Офісу Генпрокурора організувати проведення першої частини добору, до процесу також залучено обласні прокуратури. Водночас тривають консультації з нашими міжнародними партнерами з метою забезпечення максимально прозорого конкурсного відбору.

Вимоги до майбутніх прокурорів: громадянство України, вища юридична освіта, стаж роботи у галузі права не менше двох років.

Для тих кандидатів, які покажуть найкращі результати під час випробувань, готуються мотиваційні механізми кар’єрного зростання.

Крім цього, наразі на розгляді Верховної Ради України перебуває законопроєкт, яким ми ініціюємо спрощення вимог до кандидатів. Зокрема, пропонуємо необхідність дворічного стажу для кандидатів на посаду прокурора замінити роботою прокурором-стажистом, що відкриє шлях для найуспішніших випускників вишів стати частиною команд окружних прокуратур”, зазначила Венедіктова.