Венедіктова санкціонувала три підозри колишнім посадовим особам ПриватБанку

Генпрокурор зазначає, що слідство має всі необхідні докази.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

“Взяла на себе відповідальність санкціонувати ще 3 підозри колишнім посадовим особам ПриватБанку», – повідомила вона.

Водночас вона підкреслює, що статус підозрюваного не дозволяє кому-небудь вважати людину винною у скоєнні того чи іншого злочину. 

«Також хочу попросити всіх тих, хто уважно стежить за ходом розслідування важливих і резонансних кримінальних справ, не вдаватися в політичні спекуляції і маніпуляції», – написала генпрокурор.

Колишній Голова правління ПАТ КБ «Приватбанк» надіслав листи-повідомлення до банку однієї з європейських країн з метою безпідставного списання з кореспондентських рахунків грошових коштів у сумі 314,9 млн дол США, що в перерахунку по курсу Нацбанку складало 8,2 млрд грн, в рахунок погашення заборгованості по раніше виданим акредитивам двом компаніям-агротрейдерам.

У свою чергу, з метою прикриття розтрати майна фінустанови та надання їй вигляду законності, колишні високопосадовці «Приватбанку» здійснили підробку банківських документів шляхом внесення змін до електронної системи банку за попередні дати та провели фіктивне кредитування пов’язаної з банком юридичної особи, таким чином зробивши її нібито боржником попередньо виведеної суми.

На майно підозрюваних осіб наразі накладено тимчасовий арешт з метою відшкодування завданих збитків.