Верховний Суд відновив відправлення кореспонденції, зокрема судових повісток, повідомлень та інших документів

Верховний Суд повідомляє про відновлення з 20 жовтня 2022 року відправлення поштовим зв’язком кореспонденції, зокрема судових повісток, повідомлень та інших документів у справах.

Про це повідомляє Судова влада.

ВС нагадує, що під час звернення до суду потрібно повідомляти всі можливі засоби зв’язку, у тому числі з учасниками справ: офіційні адреси, адреси електронної пошти, номери телефонів.

ВС звертається з проханням використовувати альтернативні способи отримання документів (судових повісток, повідомлень, рішень тощо). Отримувати копії процесуальних документів, клопотання, повідомлення, листи й інші документи можливо електронною поштою або особисто безпосередньо в приміщеннях Касаційного адміністративного суду, Касаційного господарського суду, Касаційного кримінального суду, Касаційного цивільного суду, а також із використанням підсистеми «Електронний суд».

Актуальну інформацію щодо призначених до розгляду судових справ розміщено на офіційному вебсайті Верховного Суду (http://supreme.court.gov.ua). Також можна звертатися до довідково-інформаційного центру Верховного Суду за тел. (044) 207 35 46.