Від імені колег та від себе особисто керівник Київської міської прокуратури Олег Кіпер привітав Національну асоціацію адвокатів України

Від імені колег та від себе особисто керівник Київської міської прокуратури Олег Кіпер привітав Національну асоціацію адвокатів України з 10-ю річницею утворення.

Про це повідомляє НААУ.

«Забезпечення неухильного дотримання прав людини – основне завдання усіх державних установ, органів правопорядку та інших правових інституцій.  Провідну роль у цьому відіграє адвокатура України, яка виконує роль гаранта в захисті прав громадянина. Вже десять років Національна асоціація адвокатів України активно сприяє розвитку та зміцненню адвокатури, підвищенню її ролі та авторитету, захисту  прав і законних інтересів адвокатів.

Неможливо перебільшити значення  вашої діяльності в умовах воєнного   стану, коли кожна людина знаходиться під загрозою всіх негативних  проявів і наслідків війни. Саме від  вашої організації залежить ефективність роботи всієї спільноти адвокатів та рівень правової  допомоги кожному українцю», – наголошується у вітанні.

Олег Кіпер побажав НААУ подальших успіхів і натхнення в роботі, високої оцінки суспільством діяльності адвокатів у здійсненні почесної і важливої місії – захисту прав і законних інтересів людини!