Від імені судової системи України, Верховного Суду та від себе особисто Голова Верховного Суду Всеволод Князєв привітав НААУ з ювілеєм

Від імені судової системи України, Верховного Суду та від себе особисто Голова Верховного Суду Всеволод Князєв привітав НААУ з 10 річницею від дня заснування.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

«Складно переоцінити роль адвоката у здійсненні захисту, представництва осіб,  наданні правничої допомоги тим, хто її потребує, відповідно до принципів верховенства права та справедливості. Ці принципи є спільними орієнтирами для всіх представників правничої професії. Це те, що нас об’єднує i мотивує задля сталого розвитку механізмів захисту прав та свобод людини.

Ваша самовіддана праця, системна робота та професійний підхід — запорука розвитку Національної асоціації адвокатів України на засадах професіоналізму, демократії та доброчесності. Ваша енергія та невичерпний потенціал є драйверами розвитку судової практики.

Тож бажаю вам завжди дотримувати високих етичних стандартів поведінки,  компетентно та кваліфіковано захищати права та інтереси ваших клієнтів, поважати один одного, гідно й сумлінно виконувати свої професійні обов’язки, а також дбати про захист професійних прав адвокатів і забезпечення гарантій адвокатської діяльності», – йдеться у привітанні.