Внутрішнє розслідування щодо смертельної стрілянини у Дніпрі не виявило жодних порушень у діях патрульних: адвокат Забара

У Дніпрі завершили внутрішнє розслідування стосовно смертельної стрілянини на Мазепи, яке сталося 29 серпня цього року. За результатами розслідування, в діях патрульної Анастасії Жили не виявили жодних порушень.

Про це заявив адвокат Богдан Забара, і додав, що були перевірені дії й патрульного Єгора Звонкова.

Про це пише Інформатор з посиланням на сюжет “Дніпро ТВ”

“У даному випадку внутрішнє розслідування, скажімо так, не встановлювало наявність чи відсутність в його діях  якихось дисциплінарних проступків, тому що це все ж таки повинен вирішити суд в цілому. При цьому повідомлялося, що немає перешкод для того, щоб він міг виконувати якісь свої посадові обов’язки в структурі національної поліції. Та оскільки він перебуває під слідством, під домашнім арештом цілодобовим, то на даному випадку не йде питання про те, що він якимось чином виконував свої обов’язки як поліцейський”, — зазначив адвокат. 

Також він додав, що у кінці листопада планується судове засідання. Там вирішуватимуть, чи продовжувати цілодобовий домашній арешт, чи сторона обвинувачення буде просити щось інше. Будуть продовжені й строки досудового розслідування. 

Нагадаємо, смертельна стрілянина сталася 29 серпня на перехресті проспекту Івана Мазепи та вулиці Авіаційної. Там поліціянти зупинили Jaguar, який порушував ПДР, та між ними, водієм і пасажиром виник конфлікт. В ході нього поліціянт застосував табельну зброю та здійснив три постріли в чоловіка. Потерпілий від отриманих травм загинув. Правоохоронці отримали численні поранення.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.