ВРП відсторонила заступника Голови Служби судової охорони Гавришука на час проведення службового розслідування

Вища рада правосуддя вирішила призначити службове розслідування за фактами, викладеними у поданні Голови Служби судової охорони Валерія Бондаря про звільнення заступника Голови Служби судової охорони (керівника апарату Голови Служби) Олександра Гавришука. На час проведення службового розслідування та прийняття відповідного рішення Рада відсторонила О.Гавришука від виконання обов’язків за посадою.

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Голова Служби судової охорони має невідкладно створити дисциплінарну комісію для проведення службового розслідування за фактами, викладеними у поданні від 18 січня 2021 року, та у місячний термін надати ВРП висновок за результатами цього службового розслідування.

У поданні про звільнення В.Бондар наводить низку фактів, які згідно з його висновками свідчать про вчинення Олександром Гавришуком дисциплінарних проступків та про його невідповідність займаній посаді.

Вивчивши викладені у поданні відомості та додані на їх підтвердження документи, ВРП дійшла висновку, що у діях заступника Голови Служби судової охорони Олександра Гавришука можуть вбачатися ознаки дисциплінарних проступків, які можуть мати наслідком дисциплінарну відповідальність.

Враховуючи, що заступник Голови Служби судової охорони (керівник апарату Голови Служби) призначається на посаду і звільняється з посади Вищою радою правосуддя, службове розслідування призначається на підставі рішення Вищої ради правосуддя.