Вважаємо, що заяви Миколи Чауса не є добровільними, були дані під примусом, а ризики загрози його життю та здоров’ю не зменшились: адвокат Вишневий

Колишній український суддя Микола Чаус, якого раніше викрали в Молдові оприлюднив відео-запис у телеграм-каналі ChausUA Николай Чаус. Однак, адвокат його родини зробив заяву, в якій висловлюється сумнів щодо добровільності таких дій.

Про це повідомив Олександр Вишневий, адвокат у своєму Facebook.

“Щодо так званого «добровільного» відео звернення Миколи ЧаусаПрекрасна новина – Микола Олексійович живий! На відео Микола Чаус без явних ознак тілесних ушкоджень звертається до людей та просить вибачення у дружини та дітей.

Однак, для сім’ї Миколи Чауса, зроблене ним відео звернення викликає не менш велике занепокоєння, а ніж його зникнення в квітні 2021 року. Занепокоєння саме з точку зору безпеки його життю та здоров’ю”, зазначив Вишневий.

Адвокат зазначає, що манера спілкування не відповідає звичайні манері спілкування Миколи Чауса. Також, за весь період перебування в шлюбі, Микола Олексійович до дружини як в приватних розмовах так і в публічній площині відносин жодного разу «Светлана» не звертався.

“Підсумовуючи, вважаємо, що заяви Миколи Олексійовича не є добровільними, були дані під примусом, а ризики загрози його життю та здоров’ю не зменшились”, резюмував адвокат.