Адвокат Сергій Боярчуков пояснив, що його поєднує з чортом і чи були у нього підстави зносити будинок на Подолі

На місці демонтованого будинку першої половини ХІХ століття, що знаходився за вулицею Ярославська, 13б, у Подільському районі Києва, його власник, керуючий партнер юридичної компанії “Алєксєєв, Боярчуков та партнери” Сергій Боярчуков планує із залученням іноземного інвестора збудувати апарт-готель.

Про це він повідомив на своїй YouTube-сторінці.

“Щодо історичної цінності, хочу зазначити, що в цій будівлі був розташований витверезник. Можливо, він і становить для когось цінність, але мені здається, це не загальна картина, а якісь особисті історії деяких людей”, – зазначив Боярчуков.

За його словами, стан конструкцій будівлі не був придатним для подальшої експлуатації та реконструкції, що підтверджено експертизою. У виконаному ДП “НДІБВ” дослідженні зазначено, що в конструкціях будівлі наявні пошкодження, через які не може бути забезпечена надійна і безпечна подальша експлуатація; термін ефективної експлуатації дерев’яних конструкцій споруди вже давно минув.

Щодо необхідних археологічних робіт, він повідомив, що договір з Інститутом археології підписано й повністю оплачено в січні 2022 року, археологічні роботи буде проведено найближчим часом.

Про подальшу долю ділянки, він повідомив, що на ній планується будівництво готелю на гроші іноземних інвесторів.

“На території ділянки в 2,5 сотки землі буде побудовано чотириповерхову будівлю, яка відповідає зовнішньому вигляду Подолу та його філософії, навіть кольори підібрали… Там передбачено аж 11 апартаментів, будинок функціонуватиме як апарт-готель. Я вірю в перемогу України, мені навіть вдалося переконати іноземного інвестора в туристичній привабливості нашої країни… Я впевнений, що наш апарт-готель матиме попит”, – повідомив він.

Також, він відповів на питання “Чому ви такий чорт?”.

“Мені дуже складно відповісти на це питання, я ніколи особисто в житті чортів не бачив, але все що я знаю – у них мають бути роги, і у мене їх нема, хвоста у мене також нема, єдине, що мене може поєднувати з чортом, це те, що я вимушений постійно бути в центрі інвестиційного і бізнесового пекла, яке становить наше середовище”, відповів Боярчуков.

Нагадаємо, за фактом знесення будинку було розпочато кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України. Відомості про це внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.