Виконавчий директор Міжнародної асоціації адвокатів Марк Еліс провів зустріч з членами Комітету НААУ з військового права

В НААУ відбулася зустріч заступника Голови НААУ, РАУ Валентина Гвоздія, виконавчого директора Міжнародної асоціації адвокатів (ІВА) Марк Еліс з головою Комітету НААУ з військового права Марією Островською.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Предметом розмови стала діяльність Комітету і Центру надання методичної допомоги та координації волонтерського руху адвокатів з правового захисту військовослужбовців.

Зокрема, йшлося про практичну адвокатську діяльність в інтересах військовослужбовців, волонтерський рух адвокатів, методичну роботу Центру з підвищення професійних навичок адвокатів-волонтерів та адвокатів, які є захисниками військовослужбовців.

Марк Елліс запевнив у підтримці з боку ІВА цих важливих ініціатив. За його словами, організація і надалі надаватиме міжнародну експертну підтримку з боку адвокатів, які передаватимуть свій досвід захисту військовослужбовців.

Нагадаємо, у квітні НААУ створила Центр координації волонтерської допомоги адвокатів військовослужбовцям. Відповідне рішення підписала Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Основним завданням Центру є інформаційна, методична та інша підтримка адвокатів, які надають правничу допомогу військовослужбовцям Pro Bono в рамках волонтерського руху.

Зокрема, Центр здійснює організацію семінарів, круглих столів, конференцій, лекцій з актуальних питань правничої допомоги військовослужбовцям, видає практичні посібники з актуальних проблем волонтерської правової допомоги, налагоджує конструктивну взаємодію з ЗСУ, правоохоронними органами та міжнародними установами.