Викрито керівників господарств “Конча-Заспа”, “Київзеленбуд” та парку “Голосіївський”: хабарництво

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури на одержанні неправомірної вигоди викрито виконувачів обов’язків директорів комунального підприємства «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» «Київзеленбуду» та Національного природного парку «Голосіївський» (ч. 3 ст. 368 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, керівник КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» вимагав та одержав від підприємця неправомірну вигоду за погодження облаштування мотузкового парку на балансових територіях комунального підприємства. Таку «послугу» він оцінив у 4 тис дол США.

У свою чергу, посадовець НПП «Голосіївський» вимагав та одержав від цього ж підприємця 54 тис грн за прискорення укладання договору для здійснення цієї діяльності.

Наразі обох посадовців затримано в порядку ст. 208 КПК України, керівника КП «Лісопаркове господарство «Конча-Заспа» – під час одержання другої частини неправомірної вигоди у сумі 3 тис дол США, а в.о. директора НПП «Голосіївський» – під час одержання усієї суми хабара.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання їм запобіжних заходів. Слідчі дії тривають. Заходи з викриття здійснювалися прокуратурою спільно з територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Києві, за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в м. Києві ДСР Нацполіції України.