Вищий антикорупційний суд виніс Артуру Герасимову вирок: штраф 51 тис грн та рік позбавлення права обіймати посади

17 серпня 2023 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала народного депутата винним у внесенні завідомо недостовірних відомостей до щорічної декларації за 2020 рік та призначила йому покарання за ч. 1 ст. 366-2 КК України у редакції Закону України від 04.12.2020 № 1074-ІХ у виді штрафу у розмірі 3000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати посади, повʼязані з виконанням функцій представника влади в органах державної влади строком на 1 рік.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

У звʼязку із закінченням строків давності особу звільнено від відбування покарання.

Як повідомлялося раніше, народний обранець не вніс до виправленої декларації за 2020 рік відомості про належні йому та його дружині двоповерхове житлове приміщення та паркомісце, розташовані у Королівстві Іспанія, загальною вартістю 252 тис. євро, а також про наявність грошових активів у розмірі 1 657 доларів США, що були розміщені на рахунках в одному з українських банків.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку протягом 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати ВАКС.