За минулий тиждень НАЗК склало та направило до суду 8 адмінпротоколів

За минулий тиждень Національне агентство з питань запобігання корупції склало та направило до суду вісім адміністративних протоколів.

За несвоєчасне подання без поважних причин декларації складено адміністративні протоколи стосовно таких осіб:

  • Олександр Федоренко, колишній суддя Заводського районного суду м. Запоріжжя;
  • Костянтин Клименко, колишній заступник начальника Департаменту Генеральної прокуратури України;
  • Сергій Манько, заступник начальника управління – начальник відділу державного нагляду та контролю за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області;
  • Володимир Савченко, заступник начальника Срібнянського міжрайонного управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області;
  • Володимир Чугай, колишній начальник управління Млинівської районної державної адміністрації Рівненської області.

За ознаками порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності складено адмінпротокол стосовно народного депутата України Георгія Мазурашу.

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено адмінпротокол стосовно Руслани Барабухи, заступника начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ківерцівського управління Головного управління Державної податкової служби у Волинській області.

Також адміністративний протокол щодо порушень порядку подання фінансової звітності складено стосовно керівника політичної партії «Справжня Україна» Мирослава Якібчука.