Захист Медведчука не може оскаржити домашній арешт через те, що Печерський суд не передає матеріали до Київського апеляційного

Відбулось судове засідання щодо розгляду апеляційної скарги сторони захисту, поданої на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 10 січня 2022 року про продовження строку домашнього арешту відносно Віктора Медведчука.

Про це повідомляє прес-служба Київського апеляційного суду міста Києва.

Київський апеляційний суд не зміг розглянути скаргу Віктора Медведчука на домашній арешт. Цього разу по причині того, що Печерський районний суд міста Києва знову не передав судові матеріали до Київського апеляційного суду , а також тому, що прокурор, який з’явився у судове засідання, не подав документи, які б підтверджували його повноваження брати участь у розгляді справи.

“В ухвалі першої інстанції зазначені мої повноваження”, повідомив прокурор колегії суддів.

На що суддя зазначив, що у суду відсутні матеріали справи, а відповідно перевірити повноваження прокурора не є можливим.

Київський апеляційний суд постановив рішення звернуту увагу голови суду про неналежне виконання обов’язків працівниками апарату суду та повторно витребувати з Печерського районного суду міста Києва судові матеріали та призначив наступне судове засідання на 23 лютого.