Завтра відбудеться позачергове засідання Ради адвокатів України: порядок денний

28 січня об 11:00 у Києві відбудеться позачергове засідання Ради адвокатів України.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

До проекту порядку денного внесено питання призначення конференцій адвокатів у Вінницькій та Запорізькій областях, а також результати роботи Робочої групи із дослідження результатів проведення конференцій адвокатів регіонів у 2021 році. Зокрема, у цьому блоці питань будуть розглянуті звернення адвоката Романа Кульшенка  від 7 грудня 2021 року щодо голосування та оголошення результатів голосування на Звітно-виборній конференції адвокатів міста Києва; звернення делегата конференції адвокатів міста Києва, голови мандатної комісії, адвоката Оксани  Соколовської від 7 грудня 2021 року щодо проведення конференції адвокатів міста Києва; звернення Вадима Рикова В.В. від 20 грудня 2021 року щодо блокування процедури прийому-передачі матеріалів дисциплінарних проваджень, які знаходяться у дисциплінарній палаті КДКА м. Києва; заяви Голови КДКА м. Києва  Нікітюк К.О. від 17 січня 2022 року про надання роз’яснення порядку опрацювання і розгляду заяв (скарг) щодо поведінки адвокатів, яка може бути підставою для дисциплінарної відповідальності, що надходять до КДКА м. Києва після виконання рішення РАУ № 130 від 15.12.2021 та заяви Голови КДКА м. Києва  Нікітюк К.О. від 19 січня 2022 року про надання роз’яснення щодо порядку розгляду заяви іноземного адвоката про включення відомостей до ЄРАУ, враховуючи рішення РАУ прийняті відносно КДКА м. Києва 15.12.2021.

Також Рада адвокатів України розгляне скаргу Сорокіна Д.Д. від 30 грудня 2021 року щодо бездіяльності Ради адвокатів міста Києва, у зв’язку з невнесенням стосовно нього відомостей в ЄРАУ.

Місце проведення: м. Київ, вул. Борисоглібська 3, поверх 6, приміщення конференц – залу Національної асоціації адвокатів України. Початок реєстрації членів РАУ о 10:00