Адвокат, яка збирала кошти на кампанію проти вакцинації, просить прихильників припинити вимагати відшкодування

Адвокат, яка зібрала понад 654 000 доларів США за різні юридичні оскарження дозволів щодо вакцини від COVID-19, просить прихильників припинити вимагати відшкодування.

Про це пише The Age.

Колишній адвокатці Серен Теффаха, яка подала груповий позов проти обмежень карантину для кількох житлових кварталів в Мельбурні, у квітні скасували свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, після отримання відомостей про збір коштів проти вакцинації.

У повідомленні, опублікованому на сайті її юридичної фірми, пані Теффаха повідомила прихильників, що вона більше не має доступу до грошей, які вона зібрала після того, як вони були вилучені юридичним контролем і передані під управління юридичної фірми Hall & Wilcox.

У повідомленні також оголошувалося про подання двох позовів у штаті Новий Південний Уельс, якими оскаржуються дозволи на вакцинацію та про намір подати позов від імені молодих людей, які відчули побічні ефекти від щеплення.

«Ми будемо вдячні за те, щоб ви не скаржились з цього приводу», – опублікувала пані Теффаха на веб-сайті своєї юридичної фірми.

Пані Теффаха сказала своїм прихильникам, що якщо вони захочуть повернути свої гроші, вони будуть змушені самостійно займатись поверненням вже від юридичного розпорядника коштами Hall & Wilcox.

«Деякі просять відшкодування безпосередньо від мене, і я сказала їм, що не маю повноважень відшкодовувати їм кошти. Я сказала їм, що більше не контролюю рахунки. Якщо вони засмучені і злі через цю ситуацію, їм тепер потрібно займатись цим питанням особисто», – сказала вона.

Пані Теффаха, яка бере участь у лобістській групі «Люди за безпечні вакцини», зібрала сотні тисяч доларів на національний колективний позов, який мав на меті представляти людей, які постраждали від будь-якої форми обов’язкової вакцинації, закриття підприємств, ізоляції для людей похилого віку, транскордонні правила, відстеження контактів, обов’язкове тестування та носіння масок.

Минулого тижня суддя Нового Південного Уельсу попередив адвокатів, які діють від імені активістів проти вакцинації, що їх можуть зобов’язати повернути частину гонорарів, які вони зібрали після того, як «захмарна» сума грошей була використана в невдалому оскарженні у Верховного суду.