Адвокат повідомив суду, що не був зобов’язаний питати, чому вмираючий чоловік хотів залишити мільйони своєму лікареві

Адвокат відкидає припущення, що він повинен був перевірити, чи був Реймонд МакКлюр впевнений, що хоче змінити заповіт, щоб передати лікарю Пітеру Алексакісу 90% майна, яке оцінюється в 30 мільйонів доларів.

Про це пише Guardian.

Адвокат, який підготував заповіт для заможного чоловіка з Сіднею, під час судового розгляду у Верховному суді Нового Південного Уельсу заперечив, що він був зобов’язаний питати, чому його клієнт залишає десятки мільйонів доларів своєму лікареві.

Реймонд МакКлюр, який помер у віці 84 років у 2017 році, двічі змінював свій заповіт за п’ять місяців до смерті, врешті-решт залишивши доктору Пітеру Алексакісу 90% свого маєтку вартістю у 30 мільйонів доларів.

Попередні заповіти – перший з яких був складений у 1986 році – зробили ГО “Армія порятунку” та інших осіб, у тому числі давнього ділового партнера, спадкоємцями майна МакКлюра.

Юридичний секретар “Армії порятунку” Гері Мастерс оскаржує дійсність останнього заповіту у Верховному суді, стверджуючи, що він був виконаний за підозрілих обставин і Алексакіс мав неналежний вплив на МакКлюра. Заповіт також є предметом кількох перехресних позовів.

Алексакіс каже, що не знав, що МакКлюр включив його до заповіту, і він ніколи не обговорював зміну заповіту чи розміру спадщини зі своїм пацієнтом.

Адвокат Анджело Андресакіс, який підготував заповіт для МакКлюра, продовжив давати свідчення у четвер. Він спростував припущення Рауля Вілсона SC для Masters, що він повинен був уточнити у МакКлюра, чи впевнений він, що хоче змінити свій заповіт, щоб надати Алексакісу 90% маєтку, а також будинок у Стратфілді.

Андресакіс повідомив, що у нього не було жодних причин здогадуватися про бажання МакКлюра, коли він склав для нього два заповіти після чотирьох відвідувань його лікарні та будинку в середині 2017 року.

Андресакіс раніше казав, що МакКлюр виглядав свідомо і не відчував труднощів у розумінні заповіту.

Раніше цього тижня Алексакіс сказав суду, що МакКлюр попросив його порекомендувати адвоката, і що він познайомив МакКлюра з Андресакісом, але він не знав, що МакКлюр планує включити його у свій заповіт.

Адвокат сказав у четвер, коли запитав у МакКлюра, кого він хоче включити в якості спадкоємця, він не вагався і назвав лікаря.

«Це перше ім’я, яке він попросив мене вписати», – сказав Андресакіс.

Суд також заслухав у четвер давніх друзів МакКлюра, чиї частки в заповіті були зменшені в двох останніх версіях, зроблених у 2017 році.

Слухання по цій справі досі тривають.