Адвокат з Бостону отримав догану за те, що шепотів клієнту під час свідчень за допомогою відео-конференції Zoom

Бостонський адвокат, якого звинуватили в використанні платформи для відеоконференцій Zoom для нашепочування відповідей клієнту під час свідчень, отримав судову догану.

Про це пише REUTERS.

Адвокат Джеффрі Розін, керуючий партнер бостонського офісу О’Хегана Мейєра, минулого року визнав, що непрофесійно поводився під час показань у справі, пов’язаній з працевлаштуванням.

Окружному судді США Лео Сорокіну було доручено зважити на будь-яку додаткову інформацію після того, як одна з його колег, окружний суддя США Індіра Талвані, визнала, що Розін вчинив неправомірну поведінку. Талвані повідомила, що адвокат «використовує віддалене з’єднання для неналежної допомоги» клієнту. Вона відсторонила Розіна від участі в судовому процесі.

У провадженні судді Сорокіна зазначено, що поведінка Розіна “явно суперечила” федеральним нормам цивільного процесу, включно з тим, в якому сказано, що адвокат може бути підданий санкціям за поведінку, яка “перешкоджає або затримує” допит особи під час свідчень. Тому суддя видав судовий наказ одразу після швидкого слухання.

Суддя зазначив, що Розін “зрозумів наслідки своєї неправомірної поведінки” і відмовився накладати будь-які подальші догани. Адвокат був змушений відмовитися від справи про працевлаштування, а його фірма відмовилася від гонорару у 65 000 доларів за правову допомогу.

“Найважливіше, що на нього професійно та особисто вплинули публічний характер догани, порушення цього публічного провадження та увага ЗМІ, яку привернули події», – написав суддя Сорокін. «Нарешті, адвокат Розін поніс відповідальність за свою неправомірну поведінку”.

Суддя направив Розіна до групи під назвою «Адвокати, які турбуються про адвокатів» «з метою отримання консультацій щодо кращого управління емоціями».