Адвоката Барбашина обрано виконавчим директором комітету Європейської асоціації молодих адвокатів “EYBA”

«European Young Bar Association» на Міжнародній літній онлайн-конференції EYBA 18 червня під час загальних зборів членів правління затвердила склад виконавчого комітету на  2021-2022 рр. До його складу обрано й Сергія Барбашина на посаду виконавчого директора комітету (Executive officer). Саме виконавчий комітет керує поточною діяльністю, визначає стратегію, бюджет та відповідальний за проведення заходів Асоціації.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Нагадуємо, що «UNBA NextGen» у 2019 році розпочав активну співпрацю з «European Young Bar Association». Членство у EYBA стало вагомим здобуттям комітету, адже молодим адвокатам важлива комунікація з іноземними колегами. Представники «UNBA NextGen» брали участь у заходах Європейської асоціації, а також спільно з іноземними колегами організували міжнародну літню онлайн-конференцію «EYBA 2021». 

Діяльність молодіжного комітету НААУ – «UNBA NextGen» спрямована на розвиток спільноти молодих адвокатів, створення діалогу між молоддю та досвідченими правозахисниками для навчання та набуття практичних навичок.

«UNBA NextGen» відкритий для кожного молодого адвоката, помічника адвоката, юриста, студента. Охочим вступити в комітет необхідно заповнити анкету.