Адвоката з Нью-Йорку, який опікувався питанням оплати праці в малому бізнесі, позбавили доступу до судів на 2 роки

Адвокат з Нью-Йорку, який подав до суду на сотні нью-йоркських ресторанів і гастрономів за те, що вони, нібито, не платять своїм працівникам, був відсторонений від адвокатської діяльності після того, як було виявлено, що він ошукував власних клієнтів.

Про це пише New York Post.

Згідно з рішеннями суду, виданим 8 та 9 листопада, Майкл Файлес був відсторонений від можливості практикувати у федеральних судах південного та східного округів Нью-Йорка на два роки.

Комітет з розгляду скарг у південному окрузі Мангеттен встановив, що «в багатьох випадках» Файллес «ігнорував судові накази» та «перераховував кошти, до яких мав доступ, на бізнес-рахунки фірми Faillace як гонорар адвокатам понад присуджені суми».

В одному випадку фірма Faillace привласнила додаткові 75 000 доларів США, а в іншому, згідно з ухвалою суду, взяла половину розрахунку в розмірі 100 000 доларів, а не одну третину, яку визначив суд.

У наказі вказано, що Файлас подав декларацію про визнання звинувачень проти нього та про відповідальність за порушення правил суду. Йому доручили проінформувати про наказ щодо призупинення права на адвокатську діяльність федеральні та місцеві суди.

Адвокатська фірма Faillace представляла працівників ресторанів, гастрономів та малих підприємств, які стверджували, що їм відмовляли у виплаті понаднормово або належну заробітну плату. Але, деякі компанії заявили, що позови були безпідставними, і в одному випадку фірмі Faillace довелося сплатити судові витрати відповідача після подання скарги від працівника.

Його однойменна фірма Michael Faillace & Associates лише в 2021 році подала 165 справ у федеральні суди Манхеттену та Брукліну.

Фірма тепер перейменовується на CSM Legal P.C., зазначив Файлес у судових документах про відкликання своїх справ, поданих минулого місяця.