Адвокату з Канади, який визнав, що брехав клієнтам і судам загрожує відсторонення від практики на 18 місяців

Адвокатська палата Канади вимагає відсторонення адвоката Т.Дж. МакКео на 18 місяців за «приголомшливі» проступки та некомпетентність.

Про це пише CBC.

Адвокату з Кейп-Бретону загрожує відсторонення від практики на термін до 18 місяців після того, як він зізнався Товариству адвокатів Нової Шотландії, що він брехав клієнтам, іншим адвокатам і судам.

Під час онлайн-засідання адвокатської палати, одна з членів палати, МакОлей заявила, що «масштаби неправомірної поведінки та некомпетентності», які протягом кількох років демонстрував Т. Дж. МакКео «приголомшують».

Адвокат МакКео визнав 12 порушень доброчесності, 27 випадків неналежного обслуговування клієнтів, двічі порушення конфіденційності клієнта, двічі перебував у конфлікті інтересів і «кілька» випадків нецивілізованого та нечесного спілкування з захисниками протилежної сторони. Загалом було зафіксовано 45 порушень.

МакОлей зазначила, що все це тягне на професійний проступок та говорить про повну некомпетентність. Вона також повідомила, що деякі звинувачення пов’язані з діяннями, пов’язаними з колишнім партнером МакКео, адвокатом Нешем Броганом, який наразі відсторонений від практики на шість місяців після слухання в колегії адвокатів у жовтні.

«Хоча деякі з цих проступків дублюються, поведінка пана МакКео, як ми вважаємо, є набагато серйознішою через проблеми доброчесності та серйозний вплив на клієнтів», — сказала вона, рекомендуючи найдовший термін відсторонення від адвокатської практики.

МакОлей повідомила, що кілька разів МакКео говорив клієнтам, що він працював над їхніми справами та керував розрахунковими коштами, але по факту – не робив нічого. Він також завіряв інших адвокатів, що виконує роботу, яку не виконував, і зробив те ж саме у суді.

МакКео заявив під час слухання, що він зрозумів, що якась санкція потрібна, але домагався призупинення менше ніж на 18 місяців, заявляючи, що у нього проблеми в особистому житті і він є відносно молодим адвокатом, який мав вчитися у Брогана, який вже десятиліттями є адвокатом.

МакКео повідомив, що натомість Броган регулярно лаяв його за роботу, висміював його вагу, словесно ображав та продовжував придиратися до нього.

МакКео заявив, що він був прийнятий в адвокатуру у 2014 році і врешті-решт приєднався до фірми адвоката Брогана. МакКео і Броган стали партнерами в 2016 році.

МакКео зізнається, що втратив інтерес до роботи

МакКео сказав, що здобув юридичну освіту в Англії та склав кваліфікаційний іспит у Канаді, але оскільки це було в іншій провінції, тому він не був знайомий із сімейним правом у Новій Шотландії.

Він сказав, що Броган залишив на ньому повсякденні операції. Після того, як вони почали конфліктувати, МакКео сказав, що перестав піклуватися про роботу, і їхнє партнерство закінчилось у 2018 році.

“Тоді я в основному дотримувався думки, що “Знаєш, що Неш, якщо ти такий чудовий, я просто відкинуся в кріслі й просто подивлюсь, як це місце згорить дотла”, – сказав МакКео на слуханнях.

«Я не кажу, що це було правильно, але я так зробив».

Колегія адвокатів з трьох членів, до якої входять адвокати Мішель Авад, Хайді Шедлер і Мока Кейс, завершила слухання через майже дві з половиною години і залишила в силі своє рішення щодо тривалості відсторонення МакКео.

МакКео заявив, що має намір змиритися з наслідками своїх дій.

«Я багато чого навчився, і я просто сподіваюся, що в майбутньому… люди зможуть пробачити те, що сталося, і я зможу рухатися далі та зробити якусь кар’єру, але ми побачимо», – сказав він. .