Адвокати провели зустріч з керівником проєкту “Судова влада і суспільство в Україні”

У НААУ відбулася зустріч з керівником проекту «Судова влада і суспільство в Україні» Центру міжнародного правового співробітництва, заступницею голови окружного суду Амстердама з питань міжнародного співробітництва та верховенства права Естер де Рой та менеджеркою проекту Йоке Пістерс.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Під час розмови йшлося про ключові напрямки проекту, який реалізовує Центр в Україні за підтримки уряду Королівства Нідерланди з 2020 року.

Участь у дискусії взяли заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій, голова Комітету НААУ з питань міжнародних зв’язків Іван Гречківський, координатор комітетів НААУ Ганна Гаро, керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.

Зокрема, проект прагне змінити взаємини між судовою владою і суспільством, зосере­джуючись на розбудові суддівського самовряду­вання і розвиткові самоуправління в судовій системі сприянні підвищенню професійного рівня суддів і працівників апаратів судів.

Діяльність проекту зосереджена на аналізі засадничих цінностей судочинства і основ довіри широкого загалу до су­дової влади, проведенні тренінгів із забезпечення якості та правильного обґрунтування судових рішень, що матиме наслідком належне сприйняття судових рішень громадяна­ми, круглих столів з питань ефективності, своєчасності, прозорості та передба­чуваного перебігу судових слухань; семінари задля розробки рекомен­дацій щодо удосконалення судового процесу, експертні обговорення і обмін знання­ми між суддівськими спільнотами України та Нідерландів.

Детально про проект можна переглянути на сайті Центру