Анонсована Конференція адвокатів Київської області може не відбутись: адвокат Вілінський

Відповідно до оголошення, розміщеного на сайті Раді адвокатів Київської області Звітно-виборна Конференція адвокатів Київської області розпочне свою роботу 19 лютого 2022 року об 11.00 годині в приміщенні Реджент Хіл (Regent Hill), за адресою: м. Київ, вул. Мічуріна, 54.

Однак, схоже керівництво Ради адвокатів області планує відмінити її проведення.

Про це повідомив Валентин Вілінський, адвокат на своїй сторінці у Facebook.

“Однак, є інформація, що анонсована Конференція не відбудеться, оскільки кимось з керівництва Ради було скасовано оренду приміщень для її проведення. Підтвердженням тому є доданий документ резерву тих самих приміщень, на ту саму дату, але для проведення інших заходів.

Про що це свідчить? Неоднозначні і суперечливі рішення чинного керівника нашої Ради Петра Бойка дійшли свого апогею!

Здавалося б, очільник Ради раніше однозначно висловлював свою позицію про те, що ми маємо провести чесні, прозорі вибори, що немає технічних кандидатів, показово обурювався усім сумнівам у щирості таких його висловлювань. Насправді слова пана Бойка розійшлись з його вчинками. В черговий раз він вирішив все одноосібно за всіх адвокатів Київської області!

Здається очікуваним, що наступним кроком шановного керівника буде пропозиція скасувати Конференцію через неможливість її проведення за нібито існування «поважних» причин: ризик поширення усіляких захворювань, погіршення епідеміологічної ситуації, передбачуваного ним погіршення погодних умов тощо.

Використовуючи наведені фактори можна змусити членів Ради на позачерговому засіданні проголосувати про перенесення дати проведення Конференції”, – написав адвокат Вілінський.