Апеляційна палата ВАКС відмовила у задоволенні клопотання захисту Коломойського про зміну підслідності у справі

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 17 листопада розглянула апеляційну скаргу адвокатів, які захищають інтереси Ігоря Коломойського, щодо бездіяльності Генерального прокурора та щодо відмови у задоволенні клопотання про зміну підслідності у його справі.

Про це повідомляє ТСН.

Захист Коломойського подавав скаргу про зміну підслідності у справі, пов’язаній із ПриватБанком. Проте суд відмовив захисту у задоволенні апеляційної скарги.

«Апеляційну скаргу захисника підозрюваного залишити без задоволення. Постанову слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 24 жовтня 2023 року про повернення скарг – залишити без змін. Постанова остаточно набуде чинності з моменту проголошення та оскарження не підлягає», – постановила суддя.

Нагадаємо, що 2 вересня Ігорю Коломойському повідомили про підозру у шахрайстві та легалізації майна, отриманого злочинним шляхом. Йшлося про легалізацію у 2013-2020 роках понад півмільярда гривень шляхом виведення їх за кордон через підконтрольні банківські установи. Вже 8 вересня за клопотанням прокурорів САП було заарештовано частину активів, які належать Коломойському.

15 вересня Коломойському було повідомлено вже нову підозру за трьома статтями, і вже наступного дня, суд збільшив альтернативу запобіжному заходу у вигляді застави 3 млрд 891 млн гривень.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.