Cуд узяв під варту керівника компанії “Ю Ар Ді Українські дороги” Назімова: застава 12 млн гривень

24 листопада 2023 року слідчий суддя ВАКС за клопотанням детективів НАБУ, погодженим прокурором САП, застосував до керівника компанії “Ю Ар Ді Українські дороги”, якого спільно з народним депутатом викрили на наданні неправомірної вигоди топ-посадовцям у сфері відновлення, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 12,078 млн грн застави.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Строк дії тримання під вартою – до 21.01.2024.

Крім того на вказаного підозрюваного покладено такі процесуальні обов’язки:
▫️прибувати за кожною вимогою до детектива, прокурора та суду;
▫️не відлучатись з м. Хмельницького без дозволу детектива, прокурора або суду;
▫️повідомляти детектива, прокурор чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи;
▫️утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у справі та свідками;
▫️здати на зберігання до відповідних органів державної влади паспорт для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну;
▫️носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, що народного депутата Лабазюка та Назімова підозрюють у спробі підкупу голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафи Найєма і віцепрем’єр-міністра з відновлення України Олександра Кубракова. За версією слідства, у серпні 2023 року нардеп звернувся до Кубракова з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 млрд грн. За це пообіцяв «винагороду» у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії Назімова.

Після надходження 50 млн грн за підряд з відновлення зруйнованого мосту через річку Веревчина у Червонодолинській громаді Баштанського району Миколаївської області народний депутат Лабазюк через довірену особу надав Найєму обіцяний відсоток у сумі 150 тисяч доларів. Передача неправомірної вигоди відбулась на паркінгу одного зі столичних супермаркетів, а гроші знаходились у китайській шкатулці. Лабазюку запобіжний захід поки що не обрали.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.