ДБР оголосило підозру адвокатці: 160 тис. доларів США за “вирішення” земельних питань в Мін’юсті

ДБР повідомило про підозру адвокатці, яка вимагала у підприємця 160 тис. доларів США. Жінку затримали під час отримання коштів.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

ТУ ДБР у Києві встановило, що адвокатка вирішила обманом заволодіти грошима підприємця, який намагався повернути 8 земельних ділянок, що були незаконно зареєстровані на іншу особу.

Вказана особа запевнила підприємця у тому, що за “винагороду” вона зможе вплинути на Колегію Міністерства юстиції України з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції задля прийняття позитивного рішення щодо скасування реєстраційних дій та повернення йому земельних ділянок. Проте, за законодавством, дане питання і так мало вирішитися на його користь.

Відомо, що адвокатка діяла у змові з іншими особами, яких слідство ще встановлює. Таким чином, вона підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України, а саме у закінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману, вчиненому за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах.

У разі доведення вини їй загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.