До обрання нового голови ради обов’язки адміністратора реєстру Першого рівня у м. Києві виконує Рада адвокатів України

На сайті Ради адвокатів м.Києва оновлено офіційна електронна пошта РАмК. Для листування з приводу адвокатської діяльності у м. Києва необхідно звертатися за адресою kyiv@mail.unba.org.ua

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Заміна контактної адреси на сайті РАмК здійснена на підставі рішень Ради адвокатів України, якими визнано звітно-виборну конференцію адвокатів міста Києва 7 листопада 2021 року неповноважною. В результаті, наразі в столиці не сформовані органи адвокатського самоврядування і до їхнього складу не обрано жодної особи.

Нагадаємо також, до обрання нового голови ради обов’язки адміністратора реєстру Першого рівня у м. Києві виконує Рада адвокатів України. РАУ заблокувала електронні ключі доступу до адміністративної панелі ЄРАУ, видані раніше Петру Рябенку як голові Ради адвокатів м. Києва.

Такими рішеннями РАУ унеможливлює порушення при внесенні відомостей до ЄРАУ не уповноваженою особою та/або органом, сформованим всупереч приписів закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та рішень вищих органів адвокатського самоврядування».