Голова ВС Князєв пояснив логіку: “сьогодні відпустка – завтра звільнення” по відношенню до судді Львова

Голова Верховного Суду Всеволод Князєв прокоментував своє рішення щодо звільнення зі штату Голову Касаційного господарського суду Богдана Львова.

Свій коментар Всеволод Князєв назад під час інтвер’ю Цензору.

“Рішення про його звільнення було прийнято 4 жовтня. Справді, 4 жовтня він написав заяву про відпустку без збереження заробітної плати, яку я підписав. Бо готувалися документи про його відрахування зі штату. Але було б, напевно, дивно, якби 4 жовтня ця людина отримувала суддівську винагороду й на неї розподілялися судові справи, і цей суддя брав участь у судовому засіданні.

Оскільки день відрахування зі штату є останнім робочим днем будь-якої людини і суддя Львов припиняє трудові відносини з 5 жовтня, то й було вирішено, що після отримання листа від Служби безпеки України, який надійшов до Верховного Суду 3 жовтня, наступного дня суддю було відправлено у відпустку без збереження заробітної плати, і цього ж дня прийнято рішення про його відрахування зі штату з 5 жовтня, як передбачає Кодекс законів про працю України. І, відповідно, з 5 жовтня його відраховано зі штату Верховного Суду”, пояснив Князєв.