Я буду захищатися від слідчої версії, яка є помилковою: Віталій Василик

Віталій Василик прокоментував повідомлення йому підозри як колишньому заступнику Міністра юстиції у розтраті чужого майна за ч. 5 ст. 191 КК України. Версію слідства він назвав помилковою та заявив, що збирається захищати свої права.

Про це він повідомив на своїй сторінці Facebook.

“Так дійсно 13 жовтня 2023 року о 7.00 в квартирі, в якій я проживаю із сім’єю (належить покійному батьку моєї дружини) працівник ДБР та Офісу ГПУ:

  • 1. Провели обшук (нічого не знайшли) бо його не могло бути апріорі;
  • 2.Вручили підозру за важкою статтею ч.5 статті 191 ККУ;
  • 3.Вручили клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під ватрою з альтернативою внесення застави 10 млн., грн.

Фабула: звичайна справа про банкрутство 2015 року та аукціон 2016 року. Кредит ОТП Банком виданий 2012 року, так саме той ОТП-Банк, якого НАЗК внесли в ганебний список тих «хто робить бізнес as usually” з державою терористом. Звичайний аукціон зі скандалами, скаргами, погрозами, незадоволеними бізнесменами.

Порушена за заявою вищезгаданого банку, яка подана в ДБР через місяць після мого офіційного призначення заступником міністра юстиції України, а саме в грудні 2019 року.

ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ до періоду зайняття мною посади Міністерство юстиції України немає.

Я буду захищатися від слідчої версії, яка є помилковою використовуючи способи встановлені Конституцією України міжнародними актами та процесуальним законодавством.

Запобіжний захід розглядатиме Личаківський районний суд міста Львова самим очевидно найближчим часом”, – написав Василик.