Кіркоров загрожує не лише українській безпеці: суд Литви відхилив скаргу Філіпа на заборону на в’їзд до країни

Дії співака в литовська правоохоронна та судова системи розцінили як загрозу національній безпеці.

Про це повідомляє портал Delfi.

«Рішення суду першої інстанції залишено без змін», – заявила представник Вищого адміністративного суду Литви Нерінги Лукошявічене. Це рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

Раніше Вільнюський окружний адміністративний суд залишив в силі рішення Департаменту міграції про заборону Кіркорову на в’їзд до Литви терміном на п’ять років. Співак же оскаржив це рішення і просив зняти заборону.

Суд прийшов до висновку, що у Департаменту міграції були підстави вважати, що дії Кіркорова несуть загрозу національній безпеці. Так, Міністерство закордонних справ Литви в листі Департаменту міграції вказало, що Кіркоров є популярним музикантом і продюсером, завдяки своїй активній концертній діяльності він впливає на різні верстви суспільства Росії та інших країн колишнього СРСР.

Крім того, концерти Кіркорова за кордоном описуються російськими офіційними особами як «м’яка сила». Співак також регулярно відвідує і виступає з концертами в окупованому Криму, свідомо заперечуючи територіальну цілісність України.

Співака внесли до «чорного списку» на прохання Міністерства закордонних справ Литви.