Матеріальну допомогу виділено ще 20 постраждалим від війни адвокатам: Національна асоціація адвокатів України

30 червня 2022 року відбулось чергове засідання Опікунської ради з розподілу благодійної допомоги, яка надійшла до НААУ від міжнародних організацій. Було розглянуто понад 20 звернень від адвокатів, постраждалих внаслідок бойових дій в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

У засіданні взяли участь заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, Голова Опікунської ради, член РАУ Ганна Лазарчук, Секретар РАУ Ігор Колесников, член РАУ Барбара Калюжна, Голова молодіжного комітету NextGen Сергій Барбашин, Керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник.

Переважно заяви надійшли від адвокатів, які повністю або частково втратили житло та майно. У цій категорії матеріальну допомогу отримає адвокат з Одеси, решта поданих звернень від адвокатів з Маріуполя.

Трьом адвокатам, які отримали поранення під час бойових дій, будуть перераховані кошти на лікування.

Опікунська рада вирішила підтримати чотирьох колег похилого віку: двоє з них із Чернігівської області, інші – з Херсонщини та Вінниччини. Їм буде перераховано по два прожиткових мінімуми на ліки та речі першої необхідності.

Члени Опікунської ради надали матеріальну допомогу двом матерям-одиначкам. Одна з них була змушена тікати з Херсона і отримала поранення від обстрілу, інша евакуювалась з Маріуполя і виховує дитину з особливими потребами.

Нагадаємо, НААУ представила оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу в період воєнного стану. Документ узагальнює роботу з фандрайзингу благодійних коштів, які були перераховані для НААУ з лютого до червня.

Оновлений звіт про міжнародну благодійну допомогу  для НААУ (pdf)