Мобільний оператор позивається до НКРЗІ щодо скасування припису про порушення законодавства: платні контент-послуги

Оператор мобільного зв’язку позивається до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформації щодо скасування припису про порушення ним законодавства під час надання платних контент-послуг. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Мобільний оператор просить суд визнати протиправним та скасувати Припис про усунення порушень законодавства у сфері комунікації, датований травнем 2021 року. Згідно з приписом, оператор має усунути відповідні порушення у строк до 20 серпня 2021 року. Також позивач  просить стягнути з Державного бюджету України всі здійснені позивачем документально підтверджені судові витрати пов’язані із розглядом відповідної позовної заяви.

Відповідно до оскаржуваного Припису, позивач при наданні платної контент-послуги, зокрема, не забезпечує до початку її надання повідомлення споживачів  про найменування такої послуги і тариф на її отримання, а також безоплатне надання споживачам можливості підтвердити згоду на отримання зазначеної послуги  чи відмовитися від її отримання.

Також  до ОАСК подана заява про забезпечення позову, де позивач просить зупинити дію відповідного Припису.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом та наявності  правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.