Ми запустимо справжній електронний суд, запровадимо інститут мирових суддів та суд присяжних: заява Венедіктової 20 місяців тому

Саме такі обіцянки озвучувала Ірина Венедіктова, радник з правових питань кандидата в Президенти України Володимира Зеленського у квітня 2019 року в ефірі телеканалу 1+1.

“Справедливість – це найвища цінність в державі. Справедливість – цей найбільший запит цих виборів, це основна розбудови будь-яких процесів, тож ми швидко і якісно заповнимо вакансії в судах, ми запустимо інструменти самоочищення судової влади, ми перезавантажимо Вищу раду правосуддя і Вищу кваліфікаційну комісію суддів. Оновлені члени ВРП та ВККС мають відповідати тим же вимогам щодо професійності та доброчесності, що і самі судді.

Крім того, ми переглянемо на предмет доступності до правосуддя та ефективності процесуальних норм діючого законодавства. В першу чергу, щоб наша правоохоронна система могла швидко та ефективно діяти. Ми запустимо справжній електронний суд, ми запровадимо інститут мирових суддів щодо малозначних справ. Ми зробимо професійний суд присяжних”, впевнено озвучувала програму Ірина Венедіктова.

Відео обіцянок за посиланням: https://fb.watch/29CYkOketf/